Blog: Inspiracje ślubne Papeteria ślubna

Classic Blue – kolorem roku 2020

Zaproszenia ślubne papier czerpany ręcznie robiony nowoczesne zaproszenia naturalne zaproszenia suszone liście
Eleganckie zaproszenia z ręcznie czerpanym papierem

Kolor roku Classic Blue wg Instytutu Pantone

Coś pożyczonego, coś nowego, coś niebieskiego… Wśród przesądów ślubnych krąży wieść, że niebieski miał nie tylko stanowić symbol wierności męża ale także zapewnienia potomstwa. Czy to właśnie dlatego został wybrany Kolorem Roku 2020 Instytutu Pantone?

Classic Blue – kolor, który w 2020 roku Parom Młodym niewątpliwie spędza sen z powiek. Dlaczego? Ponieważ właśnie teraz jest on najbardziej pożądanym odcieniem w stylizacji wesela. Chodzi o konkretny odcień PANTONE 19-4052 Classic Blue, jednakże akceptowalny będzie we wszystkich wariantach i odcieniach, poczynając od delikatnych błękitów, przez intensywne barwy, po granaty i niezwykle dominujące indygo.

Istotną kwestią jest, że niebieski nie tylko symbolizuje inspirację i kreatywność ale także głęboką prawdziwą przyjaźń. Uczucie przyjaźni natomiast jest doskonałą podstawą do miłości, co w rezultacie daje kolor idealny na motyw przewodni ślubu oraz wesela.

Kolekcje, na które warto zwrócić uwagę

W naszej ofercie także znajdziecie kilka kolekcji, które wpiszą się w tegoroczne trendy, a co ważne są niebanalne i z pewnością zainteresują Twoich gości.

Po pierwsze przedstawiamy abstrakcyjne zaproszenia Szafirowe Sny, które cechuje nowoczesna forma z akwarelową grafiką. Drukowane na papierze satynowym z ręcznym złoceniem niewątpliwie nabierają elegancji i charakteru. Co więcej księga gości z pastelowym pociągnięciem pędzlem będzie bez wątpienia nieziemską pamiątką na przyszłe wieczory wśród weselnych wspomnień.

Kolejna propozycja z naszej strony, to przykładowo Tajemniczy Ogród. Nieoczywista nazwa kryje w sobie zaproszenie bogate w kwiaty w odcieniach od błękitu po głęboki granat. Naturalna, delikatna kolekcja, z pergaminową zadrukowaną kopertą na pewno nie pozostanie niezauważona przez Twoich gości. Zwłaszcza przez wzgląd na delikatność i nietypowy kolorystycznie kwiecisty motyw.

Wśród zaproszeń z kolorem roku 2020 oczywiście nie może zabraknąć najnowszej kolekcji Classy Blue, ponieważ w swojej prostocie i elegancji w trend wpisują się niemal perfekcyjnie. Minimalistyczny nadruk na papierze marmurowym, pergaminowa koperta, a to wszystko z ręcznie robionym papierem czerpanym, uszlachetnionym naturalnymi liśćmi. Nuta nowoczesności w połączeniu z tradycyjną sztuką wyrabiania papieru to niewątpliwie stylowa kombinacja, dająca efekt elegancji i ponadczasowości.

Ogólnie rzecz biorąc większość naszych kolekcji jesteśmy w stanie wykonać w wybranej wersji kolorystycznej. Dlatego czasem warto odejść od standardowego pomysłu i zrealizować wymarzone zaproszenia kompletnie po swojemu 🙂

Podsumowując, w tym zwariowanym czasie warto ułatwić sobie życie i wykorzystać obecny kolorystyczny trend panujący wśród branży, zapewniając spokój sobie i bliskim podczas wymyślania aranżacji. Szczególnie, że jednocześnie organizujemy wesele w modnej stylizacji.