Zaproszenia na ślub

Zaproszenia na ślub… bo to od nich zaczynacie przygodę z doborem papeterii i dodatków… Rozumiemy jak ważne jest, by papeteria pasowała do klimatu, który wybrałaś na swoje wesele. Dlatego też stworzyłyśmy kompletne kolekcje do każdego motywu zaproszeń ślubnych jaki mamy na stronie. Znacznie ułatwi to wybór pozostałych elementów papeterii, która jest równie istotna co dekoracje związane z kwiatami oraz stołem. Ba! Nawet papeteria sama w sobie jest elementem wykończeniowym aranżacji wesela. Dobrze dobrane dodatki będą wisienką na torcie Twojej uroczystości.

Jaką papeterię ślubną wybrać?

Narzeczeni nierzadko borykają się z decyzją na temat idealnej papeterii ślubnej. Oczywiście musi być dostosowana przede wszystkim do motywu wesela, który wybiera się na początku drogi planowania uroczystości ślubnej. Jeśli nie masz pomysłu na konkretny motyw przewodni, nie ma powodu do zmartwień. Podobnie do motywu ciekawy efekt uzyskamy wybierając dominującą kolorystykę. Bardzo eleganckie i popularne jest obecnie połączenie różu ze złotem czy miedzią. Bez wątpienia modne są wciąż pastelowe barwy, najczęściej w odcieniach różu, mięty, szarości i błękitu. Jednak warto się wyróżnić. Niegdyś kolor czarny był kojarzony wyłącznie z uroczystością pogrzebową. W opozycji do kolorowych, ciepłych barw wprowadza więcej powagi i nonszalancji. Kolor czarny, mimo, że jest nieco kontrowersyjny, wygląda niezwykle elegancko zwłaszcza w połączeniu ze zlotem czy srebrem. Taki motyw zastosowany wśród dekoracji wpasuje się idealnie w klimat wesela w stylu glamour.

Motyw wesela a pora roku

Kolejną dobrą opcją jest tworzenie motywu przewodniego uwzględniając porę roku, w której planujesz wziąć ślub. Pierwsza kwestia, to dobór dodatków kolorystycznie do aury czyli np. w październiku wybór kolekcji, która będzie kojarzyć się z jesienią, kasztanami, brązem. Druga kwestia to kwiaty, które są dostępne sezonowo. Warto się tym zasugerować, ponieważ dzięki temu uzyskamy ciekawą oprawę mniejszym kosztem, gdyż jak wiadomo kwiaty poza sezonem są znacznie droższe.

Wesele tematyczne

Wybierając motyw na wesele warto wziąć pod uwagę również wspólne zainteresowania. Być może dzięki papeterii fajnie uda się podkreślić pasję przyszłych Państwa Młodych. Przykładowo wśród dostępnych naszych dostępnych kolekcji „Romantyczna Podróż” spełniła oczekiwania pasjonata rowerowych eskapad. Jeśli masz pomysł na własną kolekcję związaną z Twoim hobby – napisz. Być może razem stworzymy coś wyjątkowego i Twój ślub stanie się jedyny w swoim rodzaju.