Zaproszenia ślubne są jednym z najważniejszych elementów poprzedzających dzień zawarcia związku małżeńskiego. Niewątpliwie są również pierwszym komunikatem w jakim stylu planujecie zorganizować Wasze przyjęcie weselne. Dlatego karty, za pomocą których zaprosicie Waszych gości powinny być dobrze przemyślane na etapie planowania aranżacji całego wesela. W tak wielkim dniu każdy szczegół ma znaczenie. Detale ważne są także w procesie przygotowawczym, ponieważ to właśnie one prowadzą do idealnie zorganizowanego wesela. W ofercie Stardust Studio znajdziecie wiele wzorów kartek ślubnych, które swoją różnorodnością trafią w każde gusta. Nasze unikalne zaproszenia są wykonywane z wysokiej jakości papierów włoskich, z dbałością o każdy szczegół. Ponadto projektujemy je w oparciu o aktualnie obowiązujące trendy w branży ślubnej. Wśród oferty są zaproszenia zarówno graficzne jak i niezwykle efektowne wycinane laserowo.

Kiedy zamawiać i wręczać zaproszenia ślubne

 Aby pozostawić czas gościom na podjęcie decyzji o uczestnictwie w Waszej cudownej ceremonii, trzeba zadbać o nie odpowiednio wcześnie. Nie ma sztywnej reguły jeśli chodzi o termin zamawiania zaproszeń ślubnych. Jednak zaleca się rozpoczęcie poszukiwań Waszego idealnego projektu nawet 12 miesięcy przed ceremonią. Dzięki temu będziecie mieli wystraczająco dużo czasu na decyzje, wszelkie poprawki i dopieszczenie szczegółów. Należy wziąć pod uwagę czas realizacji Waszego zamówienia. Szczegółowy czas możecie sprawdzić w zakładce „Jak zamawiać”. Oczywiście możecie skorzystać z przyspieszonej realizacji zamówienia dzięki usłudze express. Dzięki temu wybraną papeterię otrzymacie w ciągu kilku dni. Z kolei rozdawanie zaproszeń należy rozpocząć ok. 3 miesiące przed planowanym dniem wesela.

Jak wybrać zaproszenie ślubne?

Wybór idealnych zaproszeń ślubnych dla większości z Was to niełatwe zadanie, zwłaszcza gdy jest tak duży wybór nietypowych wzorów. Świetnym pomysłem jest zadbanie o to aby odzwierciedlały one Waszą osobowość, a następnie dopasować całą aranżacje wesela. To dobry punkt zaczepienia dla Par Młodych zagubionych w chaosie możliwości. Warto pamiętać, że nie musisz sztywno trzymać się pojawiających się trendów ślubnych. Są wspaniałą inspiracją, ale bardzo ważne, by nie popaść w przesadę i dopasować konkretną stylistykę pod osobiste preferencje. Dzięki temu w takiej aranżacji każdy z gości dostrzeże część Was.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 52