Przepiękne i oryginalne winietki ślubne z różnych kolekcji. Bogata paleta wzorów i kolorów winietek. Dopasuj winietki i inne dodatki do klimatu swojego wesela.

Winietki są praktycznym narzędziem organizacji miejsc przy stole oraz istotnie ważnym elementem dekoracyjnym. Proponujemy komponowanie winietek z innymi elementami, takimi jak kwiaty, zawieszki na alkohol, menu i numery na stół.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 37

Ślub i związane z nim przygotowania to niezwykły okres, w którym pragniesz, by każdy element był perfekcyjny i dobrze współgrał z innymi. Chcemy Ci to ułatwić, dlatego zadbaliśmy o to, aby miejsce dla gości również było przygotowane w sposób idealny! Aby wyjść naprzeciw Twoim gustom i potrzebom, przygotowaliśmy propozycje wielu winietek ślubnych. Dzięki różnorodności bez problemu dobierzesz model, który idealnie wkomponuje się w kolorystykę sali i jednocześnie będzie stanowił ozdobny element informujący gości, gdzie powinni usiąść. Winietki weselne pozwolą więc zachować porządek przy stołach i znacząco ułatwią organizację na sali. Są nieodłącznym elementem ślubnych stołów

Winietki, które dopasujesz do uroczystości

Proponujemy oryginalne winietki, które możesz postawić na zastawie, ale również modele, które wiesza się na lampkach do wina czy szampana. W ofercie znajdują się również niebanalne formy winietek, takie jak Winietki Dęby nawiązujące swoim kształtem do dębowego liścia. Takie rozwiązanie pozwoli Ci pozytywnie zaskoczyć gości. Możesz wybrać również winietki Romantic, Royal Cut, czy też Modern. Winietki weselne z naszego sklepu wykonywane są starannie i dokładnie – kolory są żywe, druk perfekcyjny, a imiona naniesione niezwykle wyraźnie i precyzyjnie. Co istotne, nasze winietki występują w naprawdę wielu stylach – dzięki temu dopasujesz je do motywu przewodniego ślubu oraz wesela. Z pomocą winietek ślubnych, podobnie jak i zaproszeń ślubnych, wesele będzie dopięte na ostatni guzik i zapadnie w pamięć każdego gościa, jak i Pary Młodej.