Urządzanie wesela to niezwykle dużo zadań, z których każde ma inny poziom trudności. Nic więc dziwnego, że wiele przyszłych Par Młodych obawia się zamieszania wśród gości po dotarciu na salę weselną. Często rozglądają się oni po sali za swoim miejscem, zamiast skupić całą swoją uwagę na wejściu Młodych. Rozwiązaniem są plany stołów weselnych, które nie tylko pozwalają na uniknięcie tego typu rozgardiaszu, ale przede wszystkim już w trakcie wesela umożliwiają odnalezienie właściwego stołu. To szczególnie istotne, przy uroczystościach, na których znajduje się duża liczba uczestników. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Plany stołów — wesele czas zacząć!

Przygotowane na indywidualne zamówienie produkty, pozwalają na wpasowanie się w kolorystykę wystroju sali. Plany stołów weselnych można ustawić tuż przy wejściu na salę, co pozwoli na sprawne rozmieszczenie gości, a przede wszystkim na skupienie uwagi na Młodych. Wydrukowane na wysokiej jakości papierze, pozwalają na umieszczenie ich na sztaludze. Do druku wykorzystujemy technologię laserową, która gwarantuje czytelność, a jednocześnie całość prezentuje się maksymalnie estetycznie. Plany stołów dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, dlatego w zależności od tematyki uroczystości, czy kolorów dekoracji, które dominują na sali, można wybrać coś, co będzie uzupełniało całą oprawę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami z tej kategorii, co pozwoli na znalezienie różnic, ale i wybranie odpowiedniego wariantu dla siebie. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet.

Na ślubie i weselu, wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Proponowane przez nas plany stołów weselnych pomogą Ci w osiągnięciu celu, a jednocześnie wprowadzą na imprezę odrobinę równowagi i spokoju. W ofercie posiadamy różne wzory tego rodzaju rozwiązań, które bez problemu dopasują się do potrzeb naszych klientów. Znajdą się więc zarówno rozwiązania w orientacji poziomej, jak i pionowej, prostokątne, a także o lekko zaokrąglonym kształcie. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście kolorów do wyboru. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji każdego klienta.

Plany stołów weselnych – rozwiązanie, które naprawdę docenisz!

Plan stołu weselnego pomoże Ci podjąć trudne wyzwanie rozsadzenia wszystkich we właściwym miejscu. Jednocześnie pomoże zorientować się każdemu z gości, gdzie powinien się udać i kto przez resztę wieczoru prawdopodobnie okaże się jej sąsiadem. Jako że wiemy, że plany stołów weselnych to rozwiązanie, po które Młode Pary sięgają coraz częściej, staramy się, by było ono dopracowane w każdym calu. W końcu swoboda poruszania się, jaką zagwarantują, a także wyjątkowo prędkie i łatwe odnalezienie własnego miejsca przy stole są bardzo istotne dla każdego z gości.

Wysokiej jakości plan stołów weselnych na pewno sporo ułatwi. Można go z powodzeniem umieścić na sztaludze przed wejściem do sali lub na drzwiach. Innym rozwiązaniem będzie dodatkowe wydrukowanie mini planów na odpowiednio przygotowanych kartach, rozdawanych gościom przy wejściu.