Zaproszenia ślubne Białystok papeteria ślubna zaproszenia złote winietki księgi gości

 

Zaproszenia ślubne Białystok Stardust Studio

Zaproszenia ślubne Białystok
Pracownia i mini showroom:
Rumiankowa 9a lok.4, 15-665 Białystok,

godziny otwarcia 8:00-16:00
tel: 728 064 417

Szybki kontakt: StardustStudioPapeteriaSlubna

E-mail: biuro@stardust-studio.pl

zamowienia@stardust-studio.pl

Zaproszenia ślubne Białystok papeteria ślubna zaproszenia złote winietki księgi gości

     Napisz do Nas

  Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

  Aby otrzymać najlepszy efekt wizualny przy produkcji naszej papeterii ślubnej stosujemy różne techniki introligatorskie oraz wycinanie laserowe. Używamy profesjonalnego sprzętu, ale wiele czynności wykonujemy tylko ręcznie co przede wszystkim powoduje podwyższenie jakości wyrobów. Z największą precyzją ręcznie sklejamy, składamy, złocimy i lakujemy Wasze zaproszenia ślubne, reasumując jakość jest dla nas niewątpliwym priorytetem.

  Pracownia zaproszeń ślubnych Stardust Studio znajduje się w Białymstoku, gdzie zapraszamy lokalnych klientów do obejrzenia papeterii na żywo. W naszym studio można zobaczyć jakich materiałów używamy oraz jakie mamy wzory. Wysyłki zamówień realizujemy na cały kraj oraz zagranicę.

  Zaproszenia są pierwszą informacją o stylu i charakterze ślubu jaką dostają goście, ze względu na to warto wybrać te najpiękniejsze i najlepszej jakości. Pierwsze wrażenie uważa się prawdopodobnie za najważniejsze, dlatego powiedz TAK naszej papeterii! Wierzymy, że staranna i elegancja inwitacja zaskoczy Waszych gości i poskutkuje najwyższą frekwencją na ślubie i weselu.

  Zaproszenia ślubne Białystok

  Stardust Studio powstało z pasji i zamiłowania do pięknych detali. Istniejemy, aby realizować zachwycającą i najbardziej oryginalną papeterię, która sprosta największym wymaganiom. Nie podążamy ślepo za trendami, ale na pewno jesteśmy na bieżąco. Tworzymy swój niepowtarzalny styl. Pełni energii oraz zaangażowania spełniamy Wasze marzenia o idealniej oprawie.

  Pracownia papeterii ślubnej w Białymstoku

  Papeteria, która wychodzi spod naszych rąk to bez wątpienia produkt wysokiej jakości. Wszystkie nasze projekty są oryginalne i niepowtarzalne. W ofercie posiadamy tylko i włącznie autorskie projekty. Każde zaproszenie ślubne, księga gości, czy winietka została od podstaw zaprojektowana oraz zrealizowana w naszym studiu w Białymstoku. Do wykonania naszych produktów używamy najwyższej jakości materiałów w tym szlachetnego włoskiego papieru, folii metalicznych, satynowych wstążek i aplikacji.