Dekoracje sali weselnej to nieodłączny element każdej uroczystości ślubnej, tworzący niepowtarzalny klimat i atmosferę tego wyjątkowego dnia. Właśnie dzięki nim sala zamienia się w magiczne miejsce, pełne romantyzmu i elegancji, które na długo zostaje w pamięci gości. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Stardust Studio.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Tabliczki i imiona LED

W naszej ofercie wśród najbardziej pożądanych dekoracji znajdują się tabliczki z tekstem. Mogą one zawierać sentencje, cytaty czy też po prostu imiona nowożeńców. Dzięki tym ozdobom sali weselnej każdy zakątek sali zyskuje indywidualny charakter i staje się wyjątkowy. Kolejnym hitem są imiona LED na stół pary młodej. Nowoczesne i efektowne rozwiązanie dodaje blasku i prestiżu całemu wydarzeniu. Imiona świecące w ciemności tworzą niesamowity efekt.

Serca i inicjały

Nie można zapomnieć o sercach na ściankę weselną. Te urocze ozdoby sali weselnej dodają romantyzmu i ciepła całemu wnętrzu. Oferujemy dekoracje wycinane laserowo w wysokiej jakości kartonie na podłożu drewnianym. W proponowanych zestawach znajdują się dwa serca o wielkości ok. 60 cm x 57 cm. Inicjały na ściankę weselną to kolejny must-have każdej uroczystości. Reprezentują nowożeńców i są symbolem ich miłości i jedności. Wykonane z wycinanego laserowo kartonu ozdobnego wysokiej jakości prezentują się wyjątkowo gustownie.

Na koniec musimy wspomnieć o drogowskazach ślubnych Werona. To eleganckie i stylowe rozwiązanie, które nie tylko wskazuje drogę do miejsca uroczystości, ale również może zawierać każdą inną treść. Z pewnością dekoracje sali weselnej w formie drogowskazów dodają całości wyjątkowego charakteru.