Czy zaproszenia ślubne dla rodziców muszą być identyczne, jak dla pozostałych gości? Oczywiście, że nie, a co więcej, powinny się wyróżniać. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was najpiękniejsze zaproszenia ślubne dla rodziców, które nie tylko z pewnością ich wzruszą, ale i pomogą przekazać najpiękniejsze emocje związane z wyjątkową chwilą zaślubin.

Moment ślubu to symboliczne i bardzo ważne dla rodziców wydarzenie – oznacza „wyjście” dziecka z gniazda rodzinnego, ale jest to też chwila, z którą wiążą się osobiste podziękowania za trud włożony w wychowanie i przekazanie rodzinnych wartości. Przepiękne zaproszenia będą nie tylko pierwszym zwiastunem Waszego ślubu, ale również pamiątką na lata, a także poruszającym wyróżnieniem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyjątkowe zaproszenia ślubne dla Waszych rodziców

Zaproszenia widoczne w tej kategorii z pewnością trafią nie tylko w Wasz gust, ale również gust Waszych rodziców. Co ważne, występują one w tylu wariantach kolorystycznych oraz motywach, które pozwolą Wam na dopasowanie zaproszenia do stylu, a także okoliczności zaślubin. Jedną z bardziej klasycznych propozycji jest zaproszenie ślubne dla rodziców Nordic – Blush utrzymane w eleganckiej kolorystyce blush. Zaproszenie w formie dużej, sztywnej karty, podklejonej na papierze ze wstążką oraz ozdobną, złotą różyczką. Podlega Waszej całościowej personalizacji. Możecie więc wybrać m.in. takie elementy jak kolor papieru z tekstem (biały satynowy/kremowy satynowy), kolor głównej karty zaproszenia oraz wstążki. Oczywiście podając swoje imiona i datę ślubu, umieścimy je na zaproszeniu. W środku znajduje się prośba o błogosławieństwo wraz z podanym przez Was tekstem.

Jeśli organizujecie nowoczesne przyjęcie w stylu modern, zdecydujcie się na zaproszenie dla rodziców na ślub – wersja Modern. To oryginalna propozycja zaproszenia chowanego w ręcznie złoconą lub srebrzoną kopertę. Podobnie jak w przypadku modelu Nordic – Blush, również i tutaj istnieje możliwość personalizacji wielu elementów. Organizujecie romantyczny ślub i wesele w stylu Romea i Julii? Wybierzcie model Werona utrzymany w stylu glamour, wycinany laserowo w formie karty z najwyższej jakości włoskiego papieru, uzupełnianego piękną, sztywną kopertą z kokardą. Jeśli szukacie motywów eko, leśnych i naturalnych dobrym rozwiązaniem będzie dla Was zaproszenie na ślub w formie ramki zamykającej naturalne suszone liście paproci i w akrylowym szkle. Zaproszenia ślubne dla rodziców z prośbą o błogosławieństwo z pewnością staną się dla nich wyjątkową pamiątką na lata!