Księgi Gości

Księga Gości bezsprzecznie jest nieodzownym elementem wesela. Ma wielką wartość, ponieważ przechowuje na swoich kartach wspomnienia, życzenia i tkliwe sentencje. Dzięki pięknej oprawie pełni funkcję dekoracyjną. Jednak przede wszystkim to dzięki zawartości niewątpliwie jest jedną z ważniejszych pamiątek ślubu i wesela.

Sprawdź i wybierz jedną z naszych nietuzinkowych ksiąg gości, aby stała się częścią Waszej historii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

Księga Gości weselnych – jaką wybrać?

Księga gości weselnych to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych pomysłów na pamiątkę z Waszego wesela. Goście, którzy towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu może wpisać życzenia, dobrą radę lub po prostu zabawny wierszyk. Dzięki temu do końca życia będziecie mogli wspominać ten jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu i powracać do słów zapisanych przez najbliższe osoby. Tym samym wywołując wspomnienia i nierzadko łzę wzruszenia.

Księga Gości drewniana laserowa z kolekcji Fern z pewnością sprawdzi się na weselach w stylu naturalnym, rustykalnym i boho, a także w stylu leśnym w otoczeniu mchu i plastrów drewna. Wycinane laserowo dodatki, pięknie uzupełnią uroczystość naturalną w stodole podkreślając rustykalny klimat. Oprócz tego drewniana księga gości przypadnie do gustu parom dbającym o środowisko, ponieważ wykonana jest z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów. Ponadto karty księgi zawierają materiał pochodzący z odzysku.

Obecnie jest wiele możliwości jak np. ciekawe ramy z drewnianymi serduszkami, słój na ruloniki z zabawnymi wpisami czy księgi z miejscem na zdjęcie z fotobudki. Jeśli szukacie ciekawych ankiet z miejscem na takie fotografie, to możecie zajrzeć do naszego wzornika. Po wielu wspólnych latach Młoda Para będzie mogła cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie piękny dzień wesela. A także osoby, które im wówczas towarzyszyły.

Zapraszam do obejrzenia filmiku gdzie na żywo możesz zobaczyć jak wyglądają księgi z naszych kolekcji.