Ankiety weselne

Ankiety weselne – w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ankiet do księgi gości. Ostatnimi czasy ankiety weselne bardzo zyskały na popularności. Dzięki nim goście weselni o wiele chętniej wpisują się do księgi gości, w związku z tym treść wpisów niewątpliwie jest czytelna i wartościowa. Wpisy w ankietach są nieocenioną pamiątką. Każde napisane od serca życzenia, wpis, czy wierszyk, na pewno będzie przywoływać wspomnienia z tego jedynego, najważniejszego dnia.

Ankiety weselne można zakupić tutaj.

Jaką ankietę weselną wybrać? 

Przyszli Państwo Młodzi mają wpływ jakie informacje, anegdoty, czy rady znajdą się na kartach księgi gości. Ale jaką ankietę wybrać do księgi? Przede wszystkim ważne jest żeby pytania i pola do wypełnienia dotyczyły informacji, które przyszła para chce pozyskać. Bardzo przydatne np. rady małżeńskie, czy wskazówki jak być dobrą żoną i mężem. Z pewnością dobrym pomysłem jest też przygotowanie pisaków, żelowych długopisów, czy kredek, niewątpliwie uatrakcyjnią one wypełnianie księgi gości. Długopis pasujący do księgi gości z ankietami weselnym jeszcze bardziej podkreśli elegancję i klimat wesela.

Ankiety weselne do zdjęć z fotobudki

Fotobudka z pewnością jest coraz częściej wybierana przez państwo młodych jako atrakcja na weselu. Jeśli chcesz cieszyć się zdjęciami Twoich gości razem z pamiątkowym wpisem, godne uwagi są ankiety z miejscem na zdjęcia z fotobudki. W asortymencie posiadamy do wpisywania się, jak również ankiety weselne z miejscem na zdjęcie w standardowych wymiarach. Ankiety weselne do zdjęć z instaxa w pionie i poziomie, a także  z fotobudek w rozmiarach 5×15 cm i 10 x 15 cm. Połączenie ciekawego wpisu i zdjęcia bez wątpienia będzie stanowić bezcenną pamiątkę.

 Ankiety drukowane są bez znaku wodnego 🙂

Delikatna modyfikacja ankiety weselnej istniejącej: 10 zł
Stworzenie nowej ankiety weselnej : 40 zł

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  ksiąg z ankietami weselnymi.

Jeśli nie chcesz tradycyjnej księgi godne uwagi będą pojedyncze ankiety do kupienia tutaj.