Księgi Gości

Księga Gości bezsprzecznie jest nieodzownym elementem wesela. Ma wielką wartość, ponieważ przechowuje na swoich kartach wspomnienia, życzenia i tkliwe sentencje. Dzięki pięknej oprawie pełni funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim to dzięki zawartości niewątpliwie jest jedną z ważniejszych pamiątek ślubu i wesela.

Sprawdź i wybierz jedną z naszych nietuzinkowych ksiąg gości, aby stała się częścią Waszej historii.

Oryginalna, elegancka księga gości glamour ze złotym ażurem

Flower Frame

od 99 zł /szt.

Oryginalna, elegancka księga gości glamour ze srebrnym ażurem

Rose Frame

od 109 zł /szt.

Elegancka, złota księga gości w stylu glamour art deco, wielki gatsby

Art Deco

od 119 zł /szt.

Oryginalna, elegancka księga gości glamour ze złotym ażurem

Romantyczna Podróż

od 109 zł /szt.

Oryginalna, elegancka księga gości glamour z folkowym boho eko ażurem

Folk

od 109 zł /szt.

Elegancka księga gości z ażurową okładką w stylu glamour

Lovely Bow

od 119 zł /szt.

Ażurowa księga gości w stylu glamour z motywem

Werona

od 119 zł /szt.

Rustykalna księga gości z motywem drzew, świerków w stylu boho

Greenery

od 89 zł /szt.

Pastelowa, rustykalna księga ślubna z motywem kwiatów, w stylu boho

Letni Ogród

od 89 zł /szt.

Elegancka nietypowa księga gości srebrna w stylu glamour

Altana Miłości

od 109 zł /szt.

Elegancka złota księga gości z ankietami w stylu glamour

Barok

od 119 zł /szt.

Naturalna, eko ślubna księga gości w stylu rustykalnym, boho na papierze ekologicznym z drewnianym ażurem z motywem dębów

Dęby

od 129 zł /szt.

Pomysł na oryginalną księgę gości

     Prawdopodobnie zastanawiasz się czy postawić na klasyczną księgę gości czy wybrać nowoczesną formę kolekcjonowania wspomnień z Twojego wesela. Niegdyś zapisywanie życzeń na czystych kartach było standardowym wariantem na wpisy gości, podczas gdy obecnie poszukujemy bardziej oryginalnych rozwiązań. Obecnie na rynku ślubnym można znaleźć wiele inspiracji na nietuzinkową księgę gości. Pojawia się coraz więcej wariantów drewnianych drzewek, gdzie listeczki w kształcie serduszek pomieszczą podpisy osób, które były na Twoim weselu. Bez wątpienia oryginalnym pomysłem są także szklane słoje bądź butelki, do których wrzuca się niewielkie zwoje z pamiątkowymi wpisami przewiązane uroczą wstążką. Jeszcze bardziej ciekawym pomysłem na nietypową księgę gości jest wykorzystanie np. popularnej gry Jenga – gdzie życzenia umieszczane są na poszczególnych klockach. Wesołą opcją jest ustawienie wieży i zalecenie wyciągnięcia konkretnego elementu w momencie wpisywania się. Z pewnością dostarczy to jeszcze więcej frajdy.

     Przy takiej różnorodności pomysłów, powrót do klasyki może wydawać się mało interesujący. Nic bardziej mylnego! Ze względu na częsty problem braku pomysłów na życzenia, Pary Młode chętnie decydują się na zastosowanie niebanalnych ankiet, co znacznie ułatwia wpisywanie się gościom. Podczas gdy czyste karty pozostają do połowy puste, ankiety są uzupełnione od góry do dołu, zwłaszcza gdy zawierają zabawne pytania. Z pewnością dobrym pomysłem jest wykorzystanie popularnych obecnie fotobudek bądź polaroidów. Zastosowanie dodatkowej atrakcji niewątpliwie zapewni dużo zabawy Twoim gościom, a dodatkowo wklejenie zdjęcia do księgi gości sprawi, że zyskacie jeszcze bardziej interesującą pamiątkę przywołującą wiele niesamowitych wspomnień. Do zdjęć z fotobudki niewątpliwie sprawdzi się również księga z czarnymi kartami np. z kolekcji Art Deco czy Barok.

Jeśli chcesz sprawdzić opinie naszych klientów oraz ich feedback odnośnie naszych ksiąg z ankietami zapraszamy na nasz fanpage na FB.